درباره ما

پایپ تجهیز زاینده رود

فروشگاه اینترنتی تاسیسات زاینده رود با وبگاه  www.Pipe-tajhiz.com با اتکا به زنجیره تامین مناسب از تولید کنندگان تراز اول و معتبر کشور عزیزمان ایران و عزم و اراده جوانان این مرز و بوم، به منظور تامین راحت ، مطمئن و بهینه لوله و اتصالات بهداشتی و سایر تجهیزات تاسیساتی ساختمان در سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین پا به عرصه ظهور نهاده و امید است به لطف خداوند متعال نسبت به ایفای هرچه بهتر وظیفه خود برای مشتریان گرامی ثابت قدم باشد.

امروزه بازار معنای جدیدی به خود یافته و تکنولوژی و ابزار دیجیتال ، بستر بهینه‌­ای برای ایجاد شفافیت، افزایش سرعت و راحتی ، مشاهده تنوع و کیفیت محصولات و انتخاب بهترین آن را برای خریداران فراهم آورده است.

۰ پروژه
تامین اتصالات و تجهیزات
۰ %
رضایت مشتریان و خرید مجدد
بیش از ۰
سازمان ، شرکت و ارگان طرف قرارداد

تامین قطعات و تجهیزات 

تامین تجهیزات به صورت مستقیم از تولید کنندگان سبب حذف واسطه­های متعدد و شفافیت در عرضه محصولات از یک سو و نیز ایجاد بستر و جایگاهی برای تولیدکنندگان در ارتباط با مشتریان نهایی می­باشد.

مشتری مداری و حقوق مصرف‌کننده

امکان اطلاع به هنگام مشتریان از قیمت­های روز و طرح­های فروش ویژه، پشتیبانی مناسب فرایند خرید،  از اطلاع رسانی پیرامون خصوصیات فنی محصولات تا تحویل به مشتریان ، رسالتی است که این مجموعه در تلاش است برای رضایت مشتریان گرامی به آن دست یابد.

لطفاً منتظر بمانید...